Ami eszembe jut, időhatárok, elvárások nélkül E-mail címem: rosszpcjatekok@gmail.com

Firka

Friss topikok

Címkék

Minek várnátok meg a holnap esti mérkőzést, amely ráadásul elrabol 105 percet az életetekből, mikor itt megtudjátok előre a meccs végeredményét 7 percben!

Ez egy új projekt, ahol naprakészen megnézhetitek a közelgő válogatott labdarúgó selejtező mérkőzését 1-2 nappal előtte. Minden meccs előtt az aktuális statisztikákat fogom figyelembe venni. Egyedül a játékosok nem naprakészek, ugyanis a klasszikus Sensible Soccer 96/97-tel játszom

Címkék: játék projekt

10 komment

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

bioLarzen 2012.10.12. 07:12:14

Ja, és: Szép volt - hmmm... szép LESZ - fiúk!

bio

bioLarzen 2012.10.12. 07:12:16

Na, végigizgultam. Nem semmi meccs volt... vagy lesz...

Mondjuk, Torma kicsit nagyképű annál a nekifutás nélküli tizinél - szólni kéne neki, Sanyi bácsi, hogy szerényebben.

Az első félidő közepén, az Illés Bénánál azért röhögőszünetet kellett tartanom :)

bio

bioLarzen 2012.10.12. 07:12:21

Freddy, isten vagy! Valószínűleg nem lesz időm megnézni este a meccset - de így nem maradok le róla!
A többi selejtezőről is lesz majd ilyen?

bio

lecsapok 2012.10.12. 07:13:05

:DD remélem így lesz!

Sakktanár 2012.10.12. 07:13:07

Na, ez tökéletes kedvcsináló volt a holnapi meccshez :D
Amúgy az a reklám nagyon epikus volt :D Mi a szar az, valami 80-as évekbeli reklám?

freddyD 2012.10.12. 07:14:26

@bioLarzen: Igen, ahogy írtam, a selejtezők előtt mindig lesz. Mindig naprakészen (a valós eredményekre való tekintettel, nem az én előzményeimre)

Jó kis meccsek lesznek ezek.
Én FIFA-ban szoktam lejátszatni a géppel a selejtezőket (már amelyiket lehet, mert pl. Észtország nincs benne), de még ott sem sikerült a magyaroknak nagy tornára kijutni. (Igaz, egyszer csak a gólkülönbségen múlt...)
Viszont a valósággal ellentétben nem a védelemmel, hanem inkább a góllövéssel szoktak bajok lenni.
De legutóbb 3-2-re vertük Hollandiát, siralmas első félidő után óriásit fordítva...