Ami eszembe jut, időhatárok, elvárások nélkül E-mail címem: rosszpcjatekok@gmail.com

11.
december

25000 medve

freddyD  |  7 komment

Az imádott hokimban van egy nagyszerű szokás, hogy egyes meccseken az első hazai gólnál a nézők medvéket dobálnak be a jégre, amelyeket aztán kórházban fekvő beteg gyerekek kapnak.

Itthon is volt már többször ilyen meccs (először Miskolcon), legutóbb a hoki vb-n a spanyolok ellen.

Egy korábbi norvég meccsen szintén volt ilyen esemény, ott még készítettem is egy videót (meg persze mi is dobtunk)

Emlékeim szerint idehaza max 5-6000 darab mackó gyűlt össze, ami egyáltalán nem rossz (tekintve, hogy olyan 9000 fős az Aréna), de Kanadában kicsit más dimenzióban élnek. A Flames csapatának első góljánál 25000 medve lett a jégre dobva... Elképesztő